Monthly Archives: jūlijs 2016

Latviešu biedrību salidojums Ikšķilē

Vasaras izskaņā – 20.augustā Ikšķilē pulcēsies viesi no visas Latvijas – latviešu biedrību pārstāvji.

Latviešu biedrību ikgadējie salidojumi ir viena no Latviešu biedrību savienības senām tradīcijām. Katru vasaru salidojumu organizē kāda no biedrībām. Šogad salidojuma saimnieku lomu ir uzņēmusies Ikšķiles Kultūras biedrība.

Tradicionāli salidojumu laikā biedrību pārstāvji dalās savā pieredzē, pastāsta par paveikto gada laikā, debatē par problēmām un to iespējamiem risinājumiem. Par pārējo salidojuma programmu rūpējas organizētāji.

Šovasar iepazīstināsim viesus ar mūsu novada lepnumu – rakstniekiem Noru Ikstenu, Liānu Langu un Roaldu Dobrovenski, pārsteigsim ar bagātīgo ekspozīciju novada Kultūras mantojuma centrā „Tīnūžu muiža” un atraktīvo, izziņas bagāto Kaspara Špēļa stāstījumu. Ar Ikšķiles novada pašvaldības atbalstu salidojuma dalībniekiem būs iespēja doties nelielā ekskursijā pa Ikšķili. Pusdienas piedāvāsim iecienītajā kafejnīcā „Dainas”.

Salidojuma norises laiks – 2016.gada 20.augusts 10:00 – 17:00. Atklāšana un salidojuma pirmā daļa Ikšķiles tautas namā, pēcpusdienā ekskursija uz „Tīnūžu muižu” un Ikšķiles ievērojamāko vietu apskate.

Lelde Samite

Ikšķiles Kultūras biedrības valdes priekšsēdētāja

Ielūgums