Tiksimies Daugavas svētkos

Ikšķiles Kultūras biedrība šogad savā 90 gadu jubilejā aicinās atsaucīgus skatītājus būt kopā ar mums skaistajā un sirsnīgajā Daugavas svētku pasākumā „Vārdi Daugavai un manam laikam”.

Tikšanās vieta un laiks – Ikšķiles estrāde, 8.jūlijs.

Estrādi piepildīs visi Ikšķiles novada deju kolektīvi un kori, vieskolektīvi no novadiem Daugavas krastā un arī no pašas Rīgas. Par kopējo labskanību rūpēsies mūsu novadā pazīstamie diriģenti Juris Kļaviņš un Česlavs Batņa. Dejotāju rindas sakārtos Gundega Spūle.

Muzikālu baudījumu mums visiem sniegs dziedātājs Daumants Kalniņš, Kristapa Krievkalna grupas pavadījumā. Vārdus Daugavai un mūsu laikam teiks Nacionālā teātra aktieri Dita Lūriņa un Mārtiņš Egliens. Koncerta režisors kā ierasts būs Valdis Lūriņš.

Pēc koncerta visi kopā dosimies nest uguns  un dziesmu sveicienus Daugavai  un pēc tam priecāsimies zaļumballē kopā ar Ati Ieviņu un „Rock Brothers” .

Nāciet, svinēsim kopā!  Biļetes varēs iegādāties „Biļešu paradīzē” un Ikšķiles tautas namā.

No sirds pateicamies atbalstītājiem – Ikšķiles novada pašvaldībai, SIA S.B.C., SIA „Inženieru birojs „PROFECTO””, SIA „Kāzu aģentūra” , SIA „Fittero”

un SIA “MRK “

Comments are closed.