Izrāde “Jaunais Tētis” būs Ikšķilē 22.martā

jaunais tetis

 

 

Teātra svētkos Ikšķilē viesosies“ Jaunais TĒTIS ” ar Aināru Ančevski

 

            Iespējams, daudzi skatītāji atceras pirms vairākiem gadiem iestudēto izrāžu apvienības “Panna” izrādi – humorpilno pētījumu par vīrieša būtību – “Tētis” ar Aināru Ančevski galvenajā lomā. Izrāde ar lieliem panākumiem bija skatāma gandrīz visās Latvijas pilsētās. Pa šo laiku ir izaudzis gan izrādē attēlotais mazulis, gan pats “tētis”, tādēļ 22. martā Ikšķiles skatītājiem tiks piedāvāta izrāde – humorpilns stāsts par bērna lomu tēva izglītošanā, jeb  stand-up komēdija – “Jaunais TĒTIS”.

 

Jau otro gadu Latvijā tiek svinēta Tēvu diena, kas nu iekļauta svinamo dienu sarakstā. Vēl nesenā pagātnē tēva loma bērnu audzināšanā bija visai otršķirīga, jo galvenās rūpes par mazuļa nākšanu pasaulē pārsvarā uzņēmās jaunās māmiņas. Kas ir mainījies? Vai jaunie tēti ir kļuvuši apzinīgāki, bet varbūt par tādiem kļūt viņus iemācījuši pašu mazuļi?

Izrādes veidotāji  – aktieris Ainārs Ančevskis un režisors Juris Rijnieks  piedāvā asprātīgu un sirsnīgu stāstu par vīrieša pārdomām laikā, kad mazais cilvēciņš ir gatavs doties tālāk – uz skolu. Izrāde jautrā un asprātīgā veidā liek atcerēties un dalīties pārdomās par laiku no mazuļa nākšanas pasaulē līdz mazā dēlēna pirmajām un turpmākajām skolas gaitām.

Skatītāji, kuri ir redzējuši izrādi “Tētis”, būs priecīgi uzzināt kas jauno tēti sagaida tālāk -  pošoties skolai, bet tie, kuri “Tēta” pirmo daļu nav redzējuši, kopā ar Aināru Ančevski varēs izdzīvot visu sajūtu un pārdzīvojumu spektru, kas sagaida, apzinoties, ka visu turpmāko dzīvi būsi un paliksi TĒTIS.

 

Izrāde būs skatāma Ikšķiles tautas namā 22. martā plkst. 19:00

Biļetes iepriekšpārdošanā Eur 6,-

Izrādes dienā Eur 7,-

Informācija:

Izrāžu apvienība “ Panna”

www.pannasteatris.lv

panna@pannasteatris.lv

www.kulturasbiedriba.lv

Comments are closed.